خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی 

قیمت : 45000 تومان

برند : خانواده باهوش من

پستی خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی 

قیمت خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی 

برای و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

«خمیر بادکنک‌ساز خانواده‌ی باهوش من» (مدل 6 عددی) مجموعه‌ای شامل 6 تیوپ 5گرمی حاوی خمیر بادکنک‌ساز است تا کودکان با استفاده از آن به بازی بپردازند. ویژگی منحصربه‌فرد این خمیر این است که کودکان به‌راحتی می‌توانند برای خود بادکنک‌هایی شکل‌پذیر در اندازه‌های مختلف و اشکال گوناگون بسازند. جنس این خمیر شبیه چسب است و با استفاده از هر تیوپ آن می‌توان 3 تا 5 بادکنک متوسط ساخت. شیوه‌ی ساخت بادکنک‌ها برای کودکان بسیار ساده است؛ به این صورت که مقداری از خمیر را (بسته به اندازه‌ای که می‌خواهید بادکنک داشته باشد) از تیوپ خارج کرده و به سر نی می‌چسبانند. سپس داخل نی را ذره‌ذره فوت می‌کنند و خمیر بادکنک‌ساز، رفته‌رفته باد می‌شود و به شکل یک بادکنک درمی‌آید. در آخر، انتهای بادکنک را با دست سفت کرده و به هم می‌چسبانند تا باد آن خالی نشود. بازی با این خمیر هم باعث تقویت خلاقیت و مهارت‌های دست‌ورزی کودکان می‌شود (از طریق ساخت شکل‌های متنوع) و هم به‌خاطر شکل ساخت عجیبی که دارد، علاوه‌بر تقویت مهارت‌های ساختنی کودکان، می‌تواند ساعت‌ها آن‌ها را سرگرم و مجذوب خود سازد.

«خمیر بادکنک‌ساز خانواده‌ی باهوش من» (مدل 6 عددی) مجموعه‌ای شامل 6 تیوپ 5گرمی حاوی خمیر بادکنک‌ساز است تا کودکان با استفاده از آن به بازی بپردازند. ویژگی منحصربه‌فرد این خمیر این است که کودکان به‌راحتی می‌توانند برای خود بادکنک‌هایی شکل‌پذیر در اندازه‌های مختلف و اشکال گوناگون بسازند. جنس این خمیر شبیه چسب است و با استفاده از هر تیوپ آن می‌توان 3 تا 5 بادکنک متوسط ساخت. شیوه‌ی ساخت بادکنک‌ها برای کودکان بسیار ساده است؛ به این صورت که مقداری از خمیر را (بسته به اندازه‌ای که می‌خواهید بادکنک داشته باشد) از تیوپ خارج کرده و به سر نی می‌چسبانند. سپس داخل نی را ذره‌ذره فوت می‌کنند و خمیر بادکنک‌ساز، رفته‌رفته باد می‌شود و به شکل یک بادکنک درمی‌آید. در آخر، انتهای بادکنک را با دست سفت کرده و به هم می‌چسبانند تا باد آن خالی نشود. بازی با این خمیر هم باعث تقویت خلاقیت و مهارت‌های دست‌ورزی کودکان می‌شود (از طریق ساخت شکل‌های متنوع) و هم به‌خاطر شکل ساخت عجیبی که دارد، علاوه‌بر تقویت مهارت‌های ساختنی کودکان، می‌تواند ساعت‌ها آن‌ها را سرگرم و مجذوب خود سازد.

تصاویر بیشتر

خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی ارزان , خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی با قیمت ارزان , پستی خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی, خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی با قیمت 45000 , خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی فقط 45000 , خانواده باهوش من خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی , kharid online خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی , kharid خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی arzan , qeymat خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی , خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی , تخفیف برای خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی , تخفیف ویژه خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی , خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی با تخفیف ویژه , ویژه خمیر بادکنک ساز خانواده باهوش من بسته 6 عددی

اینترنتی خمیر ,بادکنک ,باهوش ,بسته ,خانواده ,عددی ,خانواده باهوش ,خمیر بادکنک , خمیر ,دیگر کلیک ,کلیک نمایید ,دارد، علاوه‌بر تقویت ,ساخت شکل‌های متن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کارشناسی ارشد برق ماینکرافت a409 سفر به قشم دکوراسیون داخلی . Teryagh اپ مود پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان